sobota, 17 stycznia 2015

Zacznijmy Zarabiać - Program Partnerski Ceneo

Program Partnerski Ceneo - opis

Witam moi Kochani,

Moją historię z programem partnerskim Ceneo.pl zacząłem od niedawna. Muszę wspomnieć, że uczestniczyłem już w wielu programach w mojej kilkuletniej przygodzie z zarabianiem na blogach i jeszcze żaden nie zyskał w moich oczach jak ten który opiszę poniżej :) Postaram się jasno i jak tylko krótko się da opowiedzieć co i jak :)
Na samym początku zaskoczyła mnie szybkość i prostota rejestracji w programie Ceneo.pl
Od razu miałem dostęp do panelu płatności i statystyk ważnych dla przejrzystości naszej współpracy z nowym Partnerem :) ( poniżej zdjęcie naszego panelu - statystyki za parę dni )


Teraz o najważniejszym :) czyli ile zarobimy. 
Ceneo proponuję nam:

- 65% zysku z przekliku na stronę sklepu. Czyli jak odwiedzający naszego bloga gość kliknie w produkt znajdujący się w reklamie dostajemy około 20 groszy. Ale stawka ta nie jest stała ale nie ma co narzekać.

- 65% za transakcje koszykowe. ( Czyli nasz dodatkowy dochód oprócz kliknięć ) Zarabiamy jeżeli ktoś kupi dzięki naszej reklamie coś na Ceneo.pl. Prowizja godna polecenia innym programom partnerskim! :) 

- a teraz najważniejsze :) 90 - dniowy czas życia plików cookies. Postaram się to wytłumaczyć jak najprościej się da ale nie niem jak wyjdzie:P  Np. Jeżeli dana osoba która dzięki naszej reklamie ( na naszym blogu ) znalazła się na portalu Ceneo.pl i wróci na niego w ciągu 90 dni ( nawet już ponownie nie klikając w naszą reklamę na blogu ) będzie nam "pchać" kasę do kieszeni. W skrócie będziemy mieli od takich użytkowników przez 90 dni prowizję za kliknięcia w oferty na ceneo.pl :)  

Teraz opiszę jak prosto i szybko zrobimy reklamę pod naszego bloga :)
Krok 1: wybieramy typ kreacji naszej reklamy


Mamy do wyboru:
- banner reklamowy
- link tekstowy
- rotator
- Wordpress ( wtyczka)
- Wyszukiwarka
Dziś zajmiemy się Bannerem reklamowym. Tak więc wybieramy tą opcję 


Krok 2: Wybieramy format i dział (moda, kulinaria, hobby,....itp. naprawdę każdy dopasuje reklamy tematycznie do własnego bloga ) który chcemy zareklamować. Możemy wybrać kilka działów do jednego banneru. Po prostu będą się wyświetlać na przemian.


Domyślnie wpisujemy w Nazwie np.: Banner 1 - modaButy
Kanał możemy pozostawić.
Możemy zaznaczyć żeby reklama otwierała się w nowej karcie przeglądarki
Format wybieramy z listy taki aby był mniej więcej dostosowany do naszego wolnego miejsca przeznaczonego pod reklamę. Na pewno spośród kilkunastu wymiarów banneru któryś będzie nam pasował.

Krok 3: Wybieramy żądany Banner:


Krok 4: Klikamy "utwórz": 


Krok 5: Tak wygenerowany kod html wklejamy na nasz blog :) taki banner już będzie na nas zarabiał. :)


Nie czekaj i zarejestruj się już :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Katalog blogów